Vyberte si niektorý z naších unikátnych produktov. Na všetky objednávky je poštovné zadarmo!

FOTO NA MAGNETKY

Magnetky podľa fotiek, ktoré si vyberiete. Ponúkame taktiež ručne vyrábaný magnetický rám, ku kotrému pri kúpe získate sadu magnetiek poďla vlastného výberu zadarmo!

Vytvoriť vlastné magnetky

(od 10€ s poštovným zadarmo)

canvas
FOTO NA PLÁTNO A FOTO NA PVC

Nechajte si vytvoriť Vaše obľúbené fotografie alebo reprodukcie umeleckých dieĺ na PVC dosku alebo plátno profesinálne natiahnuté na kvalitnom drevenom ráme

Vytvoriť foto na plátno

(od 16.80€ s poštovným zadarmo)

FOTO NA MOBIL

V súčasnosti pripravujeme nový produkt, kde si budete môcť vylačiť Vaše obľúbené fotografie na obal Vášho mobilného telefónu.

PRIPRAVUJEME

Garantujeme
Unikátne produkty

Naše unikátne produkty ti budú každý deň pripomínať rodinu, priateľov, krásne miesta z dovolenky a úžasné chvíle. Je len na tebe aké obrázky vyberieš a ako ich upravíš.

Profesionálna tlač

Všetky produkty sú tlačené v špičkových tlačiarniach na profesionálnych zariadeniach, vďaka čomu je zaručená vysoká kvalita vytváraných produktov.

Rýchle doručenie

Ponúkame rôzne spôsoby doručenia, pričom zasielanie pomocou kuriéra je samozrejmosťou. Pri objednávke nad 40€ je poštovné zadarmo!

Spôsoby platby

Pre pohodlnejší nákup ponúkame platby pomocou platobného systému PayPal, ale taktiež umožňujeme platby na dobierku. Je len na tebe, čo máš radšej.